Ukázky a fotogalerie

Zde si můžete prohlédnout  fotografie či plány a výkresy

z našich realizací. Kliknutím na obrázek se dostanete do naší foto a pdf galerie.

Geodetické středisko energetiky

Měření a vyhodnocení deformace systému základ – turbosoustrojí pro ČEZ, a.s. v elektrárnách Temelín, Dukovany, Chvaletice, Mělník, Dětmarovice, Prunéřov, Tušimice, Ledvice a dalších.

Měření centricity při montážích nových turbosoustrojí pro ŠKODA Power, a.s. v České republice i zahraničí v elektrárnách Tušimice, Dukovany, El Sauz - Mexiko, Amager – Dánsko, Tereshkovo – Rusko, Accera – Itálie a dalších.

 

Zpracování projektu na měření vodorovných a svislých posunů stavby nového zdroje 660 MW elektrárny Ledvice, totéž stavby Sil odvodnění strusky v elektrárně Mělník a dalších.

Měření sedání a přetvoření stavebních objektů včetně měření vodorovných posunů a vyhodnocení v elektrárně Chvaletice, Mělník, Ledvice, Prunéřov, Štěchovice a dalších.

Zpracování „Základní mapy závodu“ v elektrárně Prunéřov II.

Digitalizace vlečkového plánu elektrárny Poříčí a dalších.

  

Geodetická kancelář

Provedení geodetické části komplexních pozemkových úprav v k.ú. Loucká, Třebíz, Miletice, Hostouň, Klobuky. Rozpracované jsou Žibřidice, Jeřmanice, Malé Všelisy, Rychnov u Jablonce nad Nisou.

 

Ročně zpracuje 200 geometrických plánů, provede bezpočet zakázek jako je dokumentace skutečného provedení stavby, vytyčení prostorové polohy stavby, vytyčení vlastnických hranic, zaměření bodů technologií GPS a podobně. Viz ukázky v PDF a fotogalerie